Baza wiedzy z medycyny estetycznej, ogólnej i medycyny chińskiej. Zdrowy Portal!

Leczenie bioterapeutyczne na wczesnym etapie rozwoju człowieka

Radość matki przypomina euforię. Jej dziecko staje się normalnie rozwiniętym człowiekiem. W lutym 1990 r. badanie w poradni zawodowo-wychowawczej – iloraz inteligencji 68.

W zestawieniu z rozpoznaniem z CZD wydaje się to wysiłkiem więcej niż dobrym. Padaczki nie ma od 5 lat, bez leków od lipca 1986 r.ł Agnieszka N. 2 lata, z Poznania. Opinia komisyjnego badania przez biegłych lekarzy mówi, że: „Obecnie dziecko nie siada, nie chwyta przedmiotów, nie mówi, nie utrzymuje głowy, zaciska kurczowo ręce w piąstki, występuje stały obfity ślinotok, nie umie się bawić. Nie obserwuje się ruchów czynnych języka, nie reaguje wyraźnie na bodźce akustyczne, wzmożone napięcie mięśniowe w obrębie 4 kończyn, stawiana słabo podpiera się kończynami o podłoże. Przyczyną uszkodzenia było ostre niedotlenienie wewnątrzmaciczne. Dziecko jest wyraźnie uszkodzone, znacznie cofnięte w rozwoju psychofizycznym. Iloraz inteligencji w/g skali Briinet- -Lezina-49″.

– 15 lipca 1986 r. trzecie spotkanie – Siedzi samodzielnie do 1 5 minut.

– 26 września 1986 r. – Pełza od miesiąca, lewa ręka zaczyna mieć odruch chwytny, siedzi sprawniej.

– 30 stycznia 1987 r. Grudniowa przerwa w spotkaniach spowodowała pogorszenie we wszystkich objawach. Przestała prawie mówić, gorzej je, język wszystko wyrzuca na zewnątrz, kontakt bardzo ograniczony, pewne zabawy, tak niedawno dostępne dla niej, teraz są niemożliwe. Widać destabilizację linii bioder. Z uwagi na to, że ma w rodzinie lekarzy, nie ulega już wątpliwości, że bioenergia była jej potrzebna i ze jej brak spowodował cofnięcie, tak że matka jest teraz wprost zachęcona do kontynuowania kontaktów.

– 28 lutego 1987 r. – Jeszcze 30 stycznia rozgadała się, już wtedy przybyło nowych dźwięków i przez dwa tygodnie była silniejsza. Potem wychodziły ząbki i trochę oklapła, ale psychicznie i tak jest lepsza. Po założeniu skór od razu lepiej zaczęła sypiać.

– 17 kwietnia 1987 r. – Przeszła grypę i spadła z wózkiem z siedmiu schodów tak, że wózek nakrył się do góry nogami. Reakcją był tylko szok i raz drgawki. Prawą nogę podciąga już przy pełzaniu.

– 22 maja 1987 r. – Coraz lepiej pełza i coraz lepiej chodzi prowadzona za rękę. Prawa ręka jest wyraźnie silniejsza. W dwa tygodnie po spotkaniu oraz przez ostatni tydzień gaworzyła na okrągło.

– 2 lipca 1987 r. – Zaczęła klęczeć i siedzieć sama do pół godziny. Schodzi do klęku, a nie głową w przód, jak dotychczas.

– 5 września 1987 – Siedzi sama bez podparcia. Chętnie pełza, stoi trzymając się drabinki.

– 14 grudnia 1987 r. – Iloraz inteligencji 68.

– maj 1989 r. – Prowadzona za jedną rękę obejdzie pokój. Bez ataków od listopada 1988 r.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.